Adam Píša - spasitel

29. 11. 2012 | † 18. 05. 2013 | kód autora: AUm

Dětství

Jeho otec byl manažer Josef Píša a matka známá herečka Sára Nechvátalová. Je jedním z největších českých vědců, léčitelů a filozofů této nejisté doby.

Už od dětství se projevoval jeho dar léčit a ulevovat od bolesti jiným. Jednou šel s dědečkem po lese a viděl na zemi raněného holuba. Přišel k němu a chvíli se pohupoval ze strany na stranu. Náhle holub odletěl a vůbec Adamovi nebylo divné, že se před chvílí válel na zemi se zlomeným křídlem.

V šesti letech začal chodit do školy. Ze začátku se mu tam nelíbilo, protože většinu látky již uměl. Postupem času však začal pociťovat jakousi nadšenost pro učení. Také jeho schopnost léčit se neustále zdokonalovala. Zpočátku dokázal ulehčit průběh nebo jen ulevit od bolesti někomu s horečkou. Od svých osmi let se začal intensivně věnovat rozvíjení svých biotronických schopností. Největší pomocnicí mu byla maminka, která ho brala za nemocnými členy rodiny, aby tak, se synovou nadšeností, rozvíjela jeho talent pro léčení a spravování.

Od jeho deseti let se však synova schopnost začala odvíjet jiným směrem: energií. Adama velice bavilo dělat elektrické výboje a vystrašit jimi třeba skupinku otravných vrstevníků, kteří se mu snažili všelijak uškodit. Léčení se věnoval i nadále, ale ne s takovou vervou a nadšeností. Energetické pokusy mu natrvalo zastavila velká nehoda, při které omylem zasáhl jednoho spolužáka. Naštěstí se mu ho nakonec podařilo vzkřísit, ale tento zážitek ho poznamenal na celý život. Od té doby se zapřisáhl, že bude své schopnosti využívat jen v sebeobraně, nebo při pomoci jiným.

Mládí

Ve svých jedenácti letech se dostal na gymnázium, kde se setkal s Veronikou Jarošovou. Ta také disponovala určitými schopnostmi, ale o těch je napsáno jinde. S tou se postupně dostával do menších i větších problémů, ale nakonec odmaturoval s druhými nejlepšími známkami, hned po Veronice. Ve škole se jim snažila překazit plány pí Protisobová, která se do nich všelijak obouvala, ale nakonec se jim s ní podařilo domluvit. Ještě před maturitou si pokládali otázku, na jakou školu půjdou. Nakonec se shodli, že půjdou na VŠBU(vysokou školu biotronických umění). 


Zobrazit další články tohoto autora

Další články z rubriky lide-spolecnost

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.